KONST / Litografier / Färglitografi 11755130
nr 1175 5130
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/145, bladets mått: 34x48 cm
Kondition: löst blad
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:05:33
12/4 18:27:02
16/4 18:46:49
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström